Time Tracker (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Time
th: เวลา

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: locked
th: ถูกล็อค

en: First day of week
th: วันแรกของสัปดาห์

en: Locked
th: ถูกล็อค
