Time Tracker (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: delete
mn: ыраары

en: Delete
mn: Ыраары

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: Date
mn: Ай, хүн

en: edit
mn: өскертири

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: User
mn: Ажыглакчы

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 шак
mn[1]: @count шак

en: Comment
mn: Tайылбыр
