Time Tracker (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: hours
el: ώρες

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Comment ID
el: ID σχολίου

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: locked
el: κλειδωμένο

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: First day of week
el: Πρώτη ημέρα της εβδομάδας

en: Hours
el: Ώρες

en: on
el: ανοικτό

en: Above
el: Από πάνω

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Days of the week
el: Ημέρες της εβδομάδας

en: Entity ID
el: ID οντότητας
