Time Tracker (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Comment ID
ku: ID ی بۆچوون

en: locked
ku: کلیل دراوە

en: First day of week
ku: یەکەم ڕۆژی هەفتە

en: Above
ku: سەرەوە

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
