Time Tracker (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
