Time Tracker (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: Comment
ps: تبصره

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Above
ps: پورته

en: Text format
ps: متن بڼه
