Time Tracker (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (38 entries)

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Time
ta: நேரம்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Comment ID
ta: கருத்து குறி எண்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: locked
ta: பூட்டிய

en: Activity
ta: செயல்பாடு

en: First day of week
ta: வார முதல் நாள்

en: Above
ta: மேலே

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: Text format
ta: உரை வடிவம்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
