Time Tracker (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (59 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Time
fi: Aika

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: hours
fi: tunnit

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: Comment
fi: Kommentti

en: Comment ID
fi: Kommentin ID

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Note
fi: Huomaa

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Ops
fi: Toiminnot

en: Duration
fi: Kesto

en: locked
fi: lukittu

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: First day of week
fi: Viikon ensimmäinen päivä

en: Hours
fi: Tunnit

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Resume
fi: Jatka

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Locked
fi: Lukittu

en: Select box
fi: Valitse ruutu

en: Value type
fi: Arvon tyyppi

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
fi: Järjestelmän luettavassa muodossa oleva päivämäärä. Suositeltu muoto: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
fi: Epäkelpo päivämäärämuoto.

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Days of the week
fi: Viikonpäivät

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Select the input format for the body field of the nodes to be created.
fi: Valitse luotavien solmujen runkokentän syöttömuoto.

en: Update existing @entities
fi: Olemassaolevien @entities päivitys

en: Existing @entities will be determined using mappings that are a "unique target".
fi: Olemassaolevat @entities määritellään käyttäen kartoituksia jotka ovat "yksilöllinen kohde".

en: Do not update existing @entities
fi: Olemassaolevia @entities ei päivitetä

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
fi: Offsetti tämänhetkisestä ajasta, esimerkiksi "!example1" tai "!example2"

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu
