Time Tracker (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: hours
lv: stundas

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Note
lv: Piezīme

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Duration
lv: Ilgums

en: locked
lv: slēgts

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Hours
lv: Stundas

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Above
lv: Virs

en: Locked
lv: Slēgts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Days of the week
lv: Nedēļas dienas

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"
