Time Tracker (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: hours
sk: hodiny

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Note
sk: Poznámka

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Duration
sk: Trvanie

en: locked
sk: zamknuté

en: Activity
sk: Aktivita

en: First day of week
sk: Prvý deň v týždni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Above
sk: Nad

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Below
sk: Pod

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: Text format
sk: Textový formát

en: Entity ID
sk: ID Entity
