Time Tracker (7.x-1.6-rc1) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa

en: Note
eu: Oharra

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Duration
eu: Iraupena

en: locked
eu: blokeatuta

en: Activity
eu: Aktibitate

en: First day of week
eu: Asteko lehenengo eguna

en: Hours
eu: Orduak

en: Above
eu: Gainean

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Value type
eu: Balio mota

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: Text format
eu: Testuaren formatua
