Time Tracker (7.x-1.6-rc1) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: First day of week
mn: Долоо хоногийн эхний өдөр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
