Time Tracker (7.x-1.6-rc2) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة

en: Comment
ar: التعليق

en: Comment ID
ar: معرف التعليق

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: locked
ar: مغلق

en: Activity
ar: النشاط

en: First day of week
ar: أول يوم في الأسبوع

en: Above
ar: أعلاه

en: Locked
ar: مقفل

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Invalid date format.
ar: صيغة التاريخ غير صحيحة

en: Text format
ar: تنسيق النص
