Time Tracker (7.x-1.6-rc2) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Duration
az: Müddət

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: First day of week
az: Həftənin ilk günü

en: Above
az: Yuxarıda

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Value type
az: Qiymət növü

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.

en: Text format
az: Mətn formatı
