Time Tracker (7.x-1.6-rc2) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: enabled
bg: включено

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: Timestamp
bg: Време

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: hours
bg: часове

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: Comment
bg: Коментар

en: Note
bg: Бележка

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Duration
bg: Период

en: locked
bg: заключено

en: First day of week
bg: Първи ден на седмицата

en: Hours
bg: Часове

en: Text format
bg: Текстов формат
