Time Tracker (7.x-1.6-rc2) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: hours
cs: hodiny

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Duration
cs: Trvání

en: locked
cs: zamčeno

en: Activity
cs: Aktivita

en: First day of week
cs: Počáteční den v týdnu

en: Hours
cs: Hodin

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Above
cs: Nad

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Below
cs: Pod

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Select box
cs: Výběr

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: Text format
cs: Formát textu

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity
