Time Tracker (7.x-1.6-rc2) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: Comment
kk: Пікір

en: locked
kk: бұғатталған

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні
