Time Tracker (7.x-1.6-rc2) - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
