Time Tracker (7.x-1.6-rc2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: First day of week
ug: ھەپتىنىڭ باشلىنىدىغان كۈنى

en: Above
ug: ئۈستىدە
