Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: Comment
bs: Komentar

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Above
bs: Iznad

en: Locked
bs: Zaključano

en: Value type
bs: Tip vrijednosti

en: Invalid date format.
bs: Neispravan format datuma
