Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: hours
ca: hores

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: Comment
ca: Comentari

en: Comment ID
ca: ID del comentari

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Duration
ca: Durada

en: locked
ca: bloquejat

en: Activity
ca: Activitat

en: First day of week
ca: Primer dia de la setmana

en: Hours
ca: Hores

en: on
ca: a

en: Above
ca: A sobre

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Activities
ca: Activitats

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Select box
ca: Caixa de selecció

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entries
ca: Entrades

en: Entry ID
ca: ID d'entrada

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: Invalid date format.
ca: Format de data no vàlid.

en: Text format
ca: Format del text

en: Days of the week
ca: Dies de la setmana

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Select the input format for the body field of the nodes to be created.
ca: Seleccioneu el format d'entrada per al camp cos dels nodes que s'han de crear.

en: Update existing @entities
ca: Actualitza els @entities existents

en: Existing @entities will be determined using mappings that are a "unique target".
ca: Els @entities existents es determinaran utilitzant assignacions que són un "objectiu únic".

en: Do not update existing @entities
ca: No actualitzis els @entities existents

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
ca: Un desplaçament del temps actual com "!example1" o "!example2"
