Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
