Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: Comment
jv: Komèntar

en: Comment ID
jv: ID Komèntar

en: First day of week
jv: Dinā pertama sākā pekan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Locked
jv: Dikunci

en: Text format
jv: Format tèks

en: Entity ID
jv: ID Entiti
