Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: hours
nn: timar

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Above
nn: Over

en: Text format
nn: Tekstformatering
