Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to sv translation catalogue (57 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Time
sv: Tid

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: hours
sv: timmar

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: Comment
sv: Kommentar

en: Comment ID
sv: Kommentarens ID

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Ops
sv: Alt

en: Duration
sv: Varaktighet

en: locked
sv: låst

en: Activity
sv: Aktivitet

en: First day of week
sv: Första dagen i veckan

en: Hours
sv: Timmar

en: on
sv: på

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Resume
sv: Återuppta

en: Above
sv: Ovanför

en: Locked
sv: Låst

en: Activities
sv: Aktiviteter

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Billable
sv: Fakturerbar

en: Select box
sv: Kryssruta

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Value type
sv: Typ av värde

en: Invalid date format.
sv: Ej godkänt datumformat.

en: Text format
sv: Textformat

en: Days of the week
sv: Veckodagar

en: Autocomplete textfield
sv: Automatisk kompletterande textfält

en: Billed
sv: Fakturerad

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: 1 hr | @count hrs
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
sv: En förskjutning från den nuvarande tiden såsom "!example1" eller "!example2"
