Time Tracker (7.x-1.6-rc1) - en to bo translation catalogue (45 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་ཨང་རྟགས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: locked
bo: ཟྭ་རྒྱག་པ།

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: First day of week
bo: གཟའ་འཁོར་གཅིག་གི་ཉིན་དང་པོ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Invalid date format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
bo: ད་ལྟའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་ཁ་གསབ་ཞིག་དཔེར་ན་!example1་དང་!example2་ཞེས་པ་ལྟ་བུ།

en: Entity Bundle
bo: དངོས་གཞི་Bundle
