Time Tracker (7.x-1.6-rc1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè
