Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: First day of week
ka: კვირის პირველი დღე

en: Above
ka: ზემოთ

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
