Time Tracker (7.x-1.6-rc5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්
