Time Tracker Simple (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Start
es: Comienzo

en: Note
es: Nota

en: Case
es: Mayúsculas/minúsculas

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Stop
es: Detener

en: Activity
es: Actividad
