Time Tracker Simple (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Start
fi: Alkaa

en: Note
fi: Huomaa

en: Case
fi: Asia

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Activity
fi: Aktiivisuus
