Time Tracker Simple (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Start
fr: Début

en: Case
fr: Casse

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: Activity
fr: Activité

en: Time Entry Recorded
fr: Minutage enregistré

en: Timer stopped at: @time
fr: Minuteur arrêté à : @time

en: Timer reset
fr: Minuteur réinitialisé
