Time Tracker Simple (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>
