Time Tracker Simple (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Start
de: Beginn

en: Note
de: Hinweis

en: Case
de: Groß-/Kleinschreibung

en: Defaults
de: Standards

en: Stop
de: Stopp

en: Activity
de: Aktivität

en: Time Tracking
de: Zeiterfassung

en: Time Tracker
de: Zeiterfassung
