Time Tracker Simple (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Start
hu: Kezdete

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Case
hu: Ügy

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Activity
hu: Tevékenység
