Time Tracker Simple (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Start
ru: Начало

en: Case
ru: Регистр

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Stop
ru: Остановить

en: Activity
ru: Активность
