Timeago (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Seconds
be: Секунды

en: - None selected -
be: - Не выбрана -

en: Time ago
be: У мінулым часе
