Timeago (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Minute
bs: Minuta

en: - None selected -
bs: - Ništa nije označeno -
