Timeago (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Minutes
ca: Minuts

en: Strings
ca: Cadenes

en: - None selected -
ca: - cap seleccionat -

en: Time ago
ca: Fa...
