Timeago (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Day
da: Dag

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Minutes
da: Minutter

en: Strings
da: Tekststrenge

en: - None selected -
da: - Ingen valgt -

en: Years
da: År

en: milliseconds
da: millisekunder

en: Time ago
da: Tid siden
