Timeago (7.x-2.3) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Day
de: Tag

en: Hour
de: Stunde

en: Days
de: Tage

en: Months
de: Monate

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: Strings
de: Zeichenketten

en: - None selected -
de: - Keine ausgewählt -

en: Years
de: Jahre

en: milliseconds
de: Millisekunden

en: Time ago
de: Zeit vergangen

en: abbr
de: Abk.

en: Time element
de: Zeitelement

en: Submitted by !username !datetime
de: Erstellt von !username !datetime
