Timeago (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Seconds
et: Sekundid

en: - None selected -
et: - Ühtki pole valitud -

en: Time ago
et: Aega tagasi
