Timeago (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: - None selected -
eu: - Aukeratu gabe -
