Timeago (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Strings
fi: Merkkijonot

en: - None selected -
fi: - Ei valittu -

en: Years
fi: Vuodet

en: Time ago
fi: Aikaa sitten
