Timeago (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Day
fr: Jour

en: Hour
fr: Heure

en: Days
fr: Jours

en: Months
fr: Mois

en: Hours
fr: Heures

en: Seconds
fr: Secondes

en: Strings
fr: Chaînes de caractères

en: - None selected -
fr: - Aucun -

en: Years
fr: Années

en: milliseconds
fr: millisecondes

en: Time ago
fr: Il y a

en: @zone: @date
fr: @zone : @date

en: Time element
fr: Élément de temps
