Timeago (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Seconds
gl: Segundos

en: Strings
gl: Textos

en: - None selected -
gl: - Ningún seleccionado -

en: Time ago
gl: Tempo que pasou
