Timeago (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: Strings
he: מחרוזות

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Time ago
he: לפני כמה זמן
