Timeago (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट

en: - None selected -
hi: - कोई चयनित नही -

en: Time ago
hi: पहले समय
