Timeago (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Hour
hr: Sat

en: - None selected -
hr: - Nije odabrano -
