Timeago (7.x-2.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Minutes
hu: Perc

en: Strings
hu: Karaktersorozatok

en: - None selected -
hu: - Nincs kiválasztott elem -

en: Years
hu: Évek

en: milliseconds
hu: ezredmásodperc

en: Time ago
hu: Ennyi ideje

en: Time element
hu: Idő elem
